Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování

3. 3. 2010

Tady bych chtěl především poděkovat všem lidem, kteří mně v lovecké kynologii pomohli, nebo mě a Artíka alespoň nějakým způsobem pozitivně ovlivnili.

Vezmu to postupně chronologicky. Začalo to u Vaška a Klárky Janíkových a jejich vyjímečného MOKa Gastona, který u mě vzbudil zájem o ohaře obecně. Bohužel kvůli poměrně velké vzdálenosti s nimi a dnes už i s fouskem Herym nemůžeme moc často cvičit:(  Děkuju Milanovi Zlámalovi, od kterého mám Artíka, za to, že mně ho nechal a za to že spolu s jeho psy  můžu občas cvičit. Děkuju myslivci Martinu Michaličkovi, který mě na hájence v Liptále přesvědčil, že v Artíkovi něco je a že bych s ním měl začít něco dělat. Děkuju Mirkovi Horáčkovi, který se nám věnoval v našich krušných začátcích, který nám předal svoje zkušenosti s výcvikem psů, především ohařů, ze kterých čerpáme dodnes.  Děkuju Draze a Michalovi Matějákovým ze Křtin, které jsem u Mirka poznal. Jsou mými nejčastějšími výcvikovymi partnery. Děkuju Jaromírovi Gratclovi, který mě nejvíce pomohl s Artíkovou prácí v poli před všestrannými zkouškami.

Nakonec, ale ne v poslední řadě bych chtěl poděkovat mysliveckému hospodáři panu Karlu Bednaříkovi, který se mně hodně a trpělivě věnuje a pomáhá mně v mých mysliveckých začátcích.

Věřím, že výčet jmen se v rubrice výcvik bude i nadále rozrůstat, protože mám jednoduše velké štěstí na lidi, se kterými se setkavám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář